5 zamienników kolorystycznych pomadki Mac Mehr

POMADKI MAC MEHR – ZNAJDŹ IDEALNY ODPOWIEDNIK

Pomadki Mac należą do jednych z ulubionych pomadek używanych przez wizażystów. Są również cenione przez wiele kobiet i mają całe grono zwolenniczek.  Swoją popularność zyskały dzięki niezwykłej jakości, trwałości oraz szerokiej gamie niepowtarzalnych odcieni. Dodatkowym atutem jest to, że nie przesuszają ust, co niestety w przypadku pomadek zdarza się dość często.  

Jednym z odcieni, po które kobiety sięgają najczęściej jest brudny róż. Jest to lekki, nie przytłaczający kolor, który świetnie sprawdza się zarówno na co dzień jak i na wyjścia. Właśnie do takich odcieni należy pomadka Mac Mehr.  

Prawdę mówiąc marka MAC do najtańszych nie należy. Dla niektórych wydatek rzędu ponad 80 złotych za pomadkę jest nie lada problemem, dlatego też wiele dziewczyn szuka rozwiązania w postaci jak najbardziej zbliżonego do oryginału odpowiednika.  

Poniżej przedstawiono 5 produktów najbardziej zbliżonych do wzorca:  

Na piątej pozycji lokuje się Golden Rose Matte Lipstick – Crayon nr.10. 

Pomadka w kredce, kolorem jest zbliżona do MAC Mehr jednakże jej barwa jest nieco ciemniejsza i bardziej fioletowa. Tworzy na ustach aksamitne wykończenie, podobne jak przy użyciu oryginału. Mimo iż jej cena to ok 11 zł swoją trwałością dorównuje nie jednym pomadkom z wyższej polki.  

Na czwartym miejscu znajduje się wodoodporna kredka do ust Golden Rose Classic 320. 

Jest to wysokiej jakości kredka o niezwykle delikatnej strukturze. Dzięki wygodnemu aplikatorowi jest łatwa w rozprowadzeniu i nie rozmazuje się poza konturem ust. Jej barwa jest nieco delikatniejsza i jaśniejsza.  Można określić ją jako lżejszą wersją oryginału. Cena kształtuje się w granicach 6 zł  

 

Trzecie miejsce należy do pomadki Wet n Wild – In the Flesh. 

Odcienie obydwóch pomadek są bardzo zbliżone, jednakże w Wet Wild odrobine przeważa odcień czerwony. Można ją znaleźć w drogeriach Natura. W regularnej cenie kosztuje około 10 zł natomiast często można ją dostać w promocji za niecałe 6 zł. 

Usytuowany na drugim miejscu godny polecenia odpowiednik to Rimmel Lasting Finish 104.  

Jest to pomadka z matowej serii kolorów od Kate Moss, a jej odcień jest mocno zbliżony do odcienia Mehr z MACA. Główna różnica między nimi tkwi w konsystencji. – szminka z Rimmela jest delikatniejsza i bardziej kremowa. Jej cena wacha się między 11 – 14 zł. 

 

Zdecydowanie zasłużonym numerem jeden jest Wibo Million Dollar Lips nr 01. 

Kolekcja ta charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Została stworzona w dziewięciu ponumerowanych odcieniach, z czego numer 1 jest najbardziej zbliżony do pomadki MAC Mehr.  

Jej chłodny, delikatnie fioletowy, matowy odcień jest prawie identyczny z odcieniem Mehr. Niewielką różnicę stanowi to, że oryginał posiada bardziej satynową konsystencję, która w niewielkim stopniu odbija światło. Pomadka z Wibo natomiast jest bardziej kredowa. Zapłacimy za nią około 12 zł. 

Niepodważalnie szminka MAC o odcieniu Mehr jest jednym z najbardziej pożądanych odcieni brudnego różu i jest wyjątkowa, aczkolwiek powyższe opcje pokazują że dzięki odpowiednikom można uzyskać na ustach bardzo zbliżony efekt, nie wydając przy tym dużej sumy pieniędzy.

Dodaj komentarz