Pore Bubble Cleansing Mask, Skin79 - bąblująca maseczka do twarzy w płacie 👽

piątek, 20 stycznia 2017


Pore Bubble Cleansing Mask
Czasem znajdujemy produkty innowacyjne, całkowicie odmienne od tych standardowych dostępnych na rynku, które nas zachwycą nie tylko działaniem, ale i gadżeciarską formą. Maski w płacie uwielbiam, głównie za uczucie odprężenia, nawilżenia i dające efekt wygładzenia. Będąc na Targach LNE  w Krakowie, skusiłam się na maskę w płacie marki Skin79 - nie dlatego, że oczekiwałam od niej mocnego oczyszczenia skóry, ale właśnie za tą innowacyjną piankę, która pojawia się na powierzchni płata. Jeśli jesteście ciekawe jak działa ten produkt i jak wygląda po kilku minutach od nałożenia to zapraszam.


Pierwsza maseczka w płacie zapewniająca efekt masażu jednocześnie pobudza wytwarzanie nowych włókien kolagenowych i silnie regeneruje, poprawia gęstość i elastyczność skóry. Maskę należy nałożyć na czystą, stonizowaną skórę; rozmasować maskę przez opakowanie, aby równomiernie rozprowadzić składniki aktywne, rozłożyć maskę na suchej skórze dopasowując ją do twarzy, a po 10 minutach zdjąć maskę, a następnie umyć i stonizować skórę.
czarna maska skin79

Widząc efekty i rozrastanie się maski miałam przeogromną ochotę na jej wypróbowanie, by sprawdzić na własnej skórze, czy jest warta zakupu. Pierwszym zaskoczeniem był czarny płat - większość, o ile nie wszystkie, maski w płacie, których używałam miały biały bądź kremowy odcień, a tutaj spotkałam się z czernią. Po wyjęciu jej z opakowania, była mocno nasączona płynem, ale nie spływała i powoli zaczęła bąblować. Po jej nałożeniu zaczęła się magia!

Maskę należało trzymać na skórze ok. 10 minut, a następnie zmyć resztki piany. W trakcie oczekiwania, maseczka dawała przyjemny efekt łaskotania, słyszałam tworzące się bąbelki piany, co było niesamowicie relaksujące i przyjemne. Po kilu minutach piana zaczęła rozrastać się na twarzy tworząc grubą warstwę. Po określonym czasie, zdjęłam płat i zmyłam resztki pianki (które możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu). 

maska bablujaca w placie

Maska Pore Bubble Cleansing Mask świetnie wygładziła mi skórę, uspokoiła ją i widocznie oczyściła. Nie spowodowała żadnych podrażnień, zaczerwienień, a w ciągu następnych kilku dni nie pojawiły się nowe, nieprzewidziane niespodzianki w postaci niedoskonałości. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zarówno działaniem jak i formą maski, gdyż to świetna propozycja na babski wieczór - ostrzegam maska generuje dobry humor! :D 

Maski marki Skin79 już są coraz częściej dostępne w wielu miejscach i na stronie polskiego dystrybutora kosztują ok. 25 zł w cenie regularnej - z tego co widzę, to aktualnie trwa na nią promocja. Cena może być minusem (chyba jedynym) tej maski. Serdecznie polecam!

Zaciekawiłam Was tym produktem? 
A może próbowałyście tej maski i miałyście z niej podobną radochę? :D

Ps. filmik z maską w roli głównej opublikowałam na moim → facebooku ←- zapraszam! :)

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Zapraszam do dyskusji:

Like us on Facebook

Flickr Images