Autoportret 2016 ♥

poniedziałek, 19 grudnia 2016

Dziś wyjątkowy wpis, bo typowo prywatny. Zazwyczaj nie piszę tutaj zbyt wiele o mnie, bo zwyczajnie nie chcę mieszać tematów kosmetycznych z tym co u mnie. Ale dziś będzie inaczej, bo..

Cześć, mam na imię Agnieszka i dziś kończę 21 lat. Jestem na III roku kosmetologii i w 2017 r. mam obronę pracy licencjackiej. Co mnie interesuje? Ostatnio coraz mocniej wizaż.. I w sobotę spełniłam swoje małe marzenie - byłam na szkoleniu w Pro Makeup Academy z Maxineczką. Ten rok był dobry - dobry dla mnie. 


W kwestii blogowej w końcu zmieniłam szablon i co najważniejsze, przeniosłam się na swoją domenę. Kupiłam też kilka akcesoriów, aby polepszyć jakość zdjęć zarówno tych produktowych jak i portretowych, makijażowych. Wciąż się uczę i kombinuję. W tym roku wybiło mi ponad 300 tysięcy wyświetleń i ta liczba wciąż rośnie z czego niesamowicie się cieszę. 2016 obfitował w ogromną ilość spotkanych osób i kilka fajnych spotkań. 

W życiu prywatnym, to również był dobry rok, choć czasem były chwile załamania i kryzysu. Dwa dni temu obchodziłam z moim Dawidem 5 rocznicę ♥ Poza tym nie lubię się uzewnętrzniać zbytnio, gdy mi źle - i nie znajdziecie u mnie smutnych statusów na facebooku 😂- więc w sumie zazwyczaj zobaczycie mnie uśmiechniętą, choćby nie wiem co! W tym roku minęła też moja druga "rocznica" zdania prawa jazdy i (na razie) bezszkodowej jazdy. 

Ten wpis nie ma na celu wyłudzenia od Was życzeń urodzinowych, napisałam ten wpis, żeby za rok porównać co się u mnie zmieniło - a zapewne 2017 będzie całkowicie inny od tego.. Tak przypuszczam. Więc jeśli chcecie mi czegoś życzyć, to życzcie mi zdrowia, bo tylko na to nie mam bezpośredniego wpływu


Buziaki i do następnego wpisu! 
A 💓

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Zapraszam do dyskusji:

Like us on Facebook

Flickr Images