NOWOŚCI OD 29.10 W DROGERII NATURA

sobota, 31 października 2015

Jesień w pełni w szafach kosmetycznych marki Sensique i My Secret. Najnowsza kolekcja Sensique Color & Nude Lip Gloss, to przekrój piętnastu jesiennych barw błyszczyków nawilżających usta. Marka proponuje także zestawy cieni do powiek i brwi w 10 kompozycjach kolorystycznych dla kobiet w każdym wieku. Najnowsza maskara do rzęs od My Secret o wyjątkowych właściwościach powiększających oczy pozwoli idealnie wykończyć jesienny makijaż. Produkty dostępne od 29 października wyłącznie w Drogeriach Natura.

Sensique Color Lip Gloss
Nowe błyszczyki do ust serii Sensique Color, które nawilżają i pielęgnują usta nadając im piękny kolor i lustrzany połysk. Produkt dostępny w dziesięciu kolorach (od góry lewa strona):118, 124,126,127,129,130,131,132,133,135 . Pojemność 7 ml, cena 8,99 zł.


Sensique Nude Lip Gloss
Błyszczyki do ust w odcieniach nude. Nawilżają i pielęgnują usta nadając im lustrzany połysk. Dostępne w 5 kolorach (od lewej): 115, 116, 134, 136, 137. Pojemność 7 ml, cena 8,99 zł

My Secret Look At Me Extra Lash & Volume Mascara
Maskara nowej generacji, która wielokrotnie zwiększa objętość rzęs! Sylikonowa szczoteczka perfekcyjnie rozczesuje, pogrubia i wydłuża rzęsy oraz gwarantuje lśniący i wyjątkowy kolor. Pojemność 10 ml, cena 11,99 zł.

Sensique Trendy Eyeshadows & Eyebrow Palette
Aksamitne, poczwórne cienie do powiek o wyjątkowej formule pozwalającej na wykonanie perfekcyjnego makijażu. Ich intensywne, świetliste kolory utrzymują się na powiekach przez wiele godzin. Waga 10 g, cena 9,99 zł. Produkt dostępny w 9 kompozycjach kolorystycznych.

Sensique Trendy Eyebrow Palette - zestaw cieni do stylizacji brwi. Pozwala na naturalne podkreślenie brwi. Kolory można mieszać w celu uzyskania pożądanego efektu, stosowane na mokro zwiększają intensywność krycia. Waga 7g, cena 9,99 zł. (Zestaw znajduje się w dolnym rzędzie jako ostatni).

Tak prezentują się nowości dostępne w Drogerii Natura od przedwczoraj. 
Coś szczególnego wpadło Wam w oko?
Ja jestem najbardziej ciekawa cieni do powiek i tuszu ;)

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Zapraszam do dyskusji:

Like us on Facebook

Flickr Images